Merhaba

 

                            Biz emel ve kuju.

 

Aslında çok yakından tanıyorsunuz bizi. Sizlere yabancı değiliz. Her birimizin ayrı siteleri olmasına karşılık burada da birlikte bişeyler yapmaya karar verdik. Yazılarımızın ve tarzlarımızın benzerliği bir yana dostluğumuzu bu alanda devam ettirmek istedik. Biz çok mutluyuz, güzel şeyler çıkacağına dair çok umutluyuz.

 

Biz bir adım attık. İkimizde radikal kararlar aldıktan sonra yepyeni başlangıçlar yapma heyecanını içimizde barındırıyoruz. Bu sıcaklığa sizleri de davet ediyoruz. Amacımız daha çok katılım, daha çok paylaşım, daha çok ilgi.

 

 İstiyoruz ki bizim paylaşımlarımız herkese bir şeyler katsın. Bizim yazılarımızı okuyanlar kimi zaman şimdiki anda kimi zamanda ben de bunları yaşamıştım diyerek geçmişte bir an bile olsa kendini bulması.

 

Biz emel ve kuju olarak günümüzün yozlaşan dünyasında güzel bir dostluk yakaladık. Sağlam temellere oturttuktan sonra yeni şeyler katmak istedik hayatımıza. Bu site bir başlangıç oldu bize, yapabileceğimiz en küçük şeyden başladık en güzel şekliyle devam edeceğini umuyoruz. Çünkü içine sevgi kattık, sevgimizi kattık.

 

Sizlerin yeni fikirlerine ihtiyacımız var, bizim dostluğumuza ortak olmak istemez misiniz? Sizleri en iyi şekilde ağırlayacağımızın garantisini veriyoruz. Burada hayata dair en güzel duygular var. Sevgi, dostluk, güven, samimiyet, sıcaklık, gülümseme ve anılar var. Ara ara hüzün de var. Hayatın gerçeği.

 

Bunun dışında günün hangi saatinde gelmek isterseniz sizin için ayrılmış bir sandalye muhakkak var. Sabah gelenler; fırından çıkmış bir ekmeğin  köşesi sizin için taze çayla birlikte. Denize karşı bir balkon hayal edin bizim önümüz böyle aydınlık. Öğlen kahveler, her zaman bol köpüklü. Akşam gezmelerine çıkanlar siz ne alırdınız?

 

Ve söz burada biter. Uzun lafın kısası blogcu ailesi bizler artık buradayız. İçinde kötülük, fesatlık bulundurmayan herkesi bekliyoruz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !